بایگانی دسته‌ی: رایتینگ انگلیسی

استفاده از حروف بزرگ در انگلیسی یا بزرگ نویسی در انگلیسی

استفاده از حروف بزرگ در انگلیسی یا بزرگ نویسی در انگلیسی

در این درس با مبحث قوانین بزرگ نویسی در انگلیسی و استفاده از حروف بزرگ در انگلیسی همراه شما زبان آموزان گرامی هستیم.

چگونه رایتینگ انگلیسی بنویسیم؟

چگونه رایتینگ انگلیسی بنویسیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک رایتینگ انگلیسی خوب بنویسید و چطور این مهارت خود را تقویت کنید این مطلب را مطالعه نمایید.

تقویت مهارت نوشتن : تقویت مهارت writing

تقویت مهارت نوشتن - تقویت مهارت writing

در این قسمت از آموزش زبان انگلیسی از وب سایت ایزولرن قصد دارم روش های تقویت مهارت نوشتن به انگلیسی یا تقویت مهارت writing را برای شما بررسی کنم.

تفسیر نمودار آیلتس : سوالات فرآیندی در آیلتس

سوالات فرآیندها در آیلتس

در این درس آموزش زبان انگلیسی در وبسایت ایزولرن با موضوع تفسیر نمودار آیلتس و بررسی سوالات فرآیندی یا process questions همراه شما کاربران عزیز هستیم. توجه: این آموزش بخشی از آموزش رایتینگ آیلتس تسک ۱ می باشد. در آموزش های قبلی با جزئیات کامل درباره ی رایتینگ آیلتس تسک ۱ با هم صحبت کردیم. […]

آموزش رایتینگ تسک ۱ آکادمیک

آموزش تسک 1 رایتینگ آیلتس آکادمیک

در رایتینگ آیلتس آکادمیک تسک ۱ شما می بایست ۱۵۰ کلمه راجبه داده های موجود مطلب بنویسید و زبان آموزانی که از قبل این مهارت را تمرین نکرده اند نمیتوانند نتایج خوبی در این زمینه کسب کنند.

موضوعات رایتینگ آیلتس

جدیدترین موضوعات رایتینگ آیلتس

در این بخش بروزترین و جامع ترین بانک موضوعات رایتینگ آیلتس را در دسته بندی ها و انواع مختلف می توانید مشاهده و دانلود کنید.

لغاتی که نمره آیلتس شما در رایتینگ را کاهش می دهند

لغاتی که نمره آیلتس را کاهش می دهند در رایتینگ

داوطلبان معمولا تمایل دارند با نشان دادن دامنه لغات خود نمره آیلتس خود را افزایش دهند اما باید بدانید که استفاده از برخی لغات ممنوع در آیلتس نمره شما را کاهش می دهد.

اشتباهات رایج در رایتینگ آیلتس تسک ۱

اشتباهات رایج در رایتینگ آیلتس تسک 1

دانستن اشتباهات رایج در رایتینگ کمک بزرگی به داوطلبان می کند که با عدم تکرار آن ها شانس بیشتری برای کسب نمره بالای شش داشته باشند . برای هر اشتباه توضیحات و راه کارهایی آمده است که در ادامه به تفصیل به آن ها می پردازیم.

تحلیل نمودار در آیلتس : نمودار های چندگانه

نمودارهای چندگانه یا multiple graphs در رایتینگ آیلتس آکادمیک تسک 1

یکی از سوالات رایج تحلیل نمودار در آیلتس آکادمیک تسک ۱ این است که در باره نمودارهای چندگانه یا multiple graphs بنویسید. در این آموزش روش این کار را به شما آموزش می دهیم.

ساختار پارگراف ها در آیلتس : بهترین روش پاراگراف بندی چگونه است؟

ساختار پاراگراف ها و پاراگراف بندی در رایتینگ آیلتس

در این درس اصول پاراگراف بندی و ساختار پاراگراف ها در رایتینگ آیلتس را فرا می گیرید تا بتوانید به خوبی نمره حداقل ۷ رایتینگ را کسب کنید.