آموزش PHP

آموزش PHP از آن رو اهمیت دارد که بسیاری از وب سایت ها با استفاده از PHP برنامه نویسی و طراحی شده اند و همچنین بسیاری از سیستم های مدیریت محتوای متن باز و عمومی، توسط PHP پیاده سازی شده اند، که از آن جمله می توان به wordpress، Joomla، OpenCart، Drupal، Majento، vBulletin و … اشاره کرد.

آخرین بروزرسانی: 14:29::2018/10/11

5/5 ( 1 نظر )

مشاهده آموزش های PHP

 آموزش PHP و اهمیت آن:

PHPیک زبان برنامه نویسی سمت سرور می باشد که امکان ایجاد وب سایت های دینامیک (پویا) را می دهد.

پی اچ پی معمولا توسط افرادی که می خواهند وب سایتی به راحتی و سریع بسازند مورد استفاده قرار می گیرد. از معرفی آن در سال ۱۹۹۵ به این طرف پی اچ پی به عنوان یک انتخاب عالی برای توسعه دهندگان وب بوده است.

در واقع، تقریبا ۸۰ درصد از همه وب سایت ها از آن استفاده می کنند، از جمله بسیاری از شرکت های معروف و همچنین استارتاپ های معروف.
در این دوره های آموزشی شما یاد می گیرید که از PHP هم در سمت کاربر و هم در سمت سرور استفاده کنید.

برای یادگیری و آموزش php به شکلی موثر شما نیاز دارید تا معلومات پایه ای در زمینه HTML ، CSS ، JavaScript و Git داشته باشید.

با آموزش های موجود میتوانید PHP را از سطح مقدماتی تا کاملا پیشرفته بیاموزید. دوره هایی که مانند آنها در ایارن وجود ندارند.

جالب است بدانید که:
• حقوق و دستمزد برای کسی که در سطح ابتدایی با پی اچ پی آشنا باشد ، به طور متوسط حدود ۶۰،۰۰۰ دلار در سال است.
• برخی از شرکت هایی که از این تکنولوژی به طور مرتب استفاده می کنند عبارتند از: گوگل، فیس بوک، یاهو، یوتیوب، ویکی پدیا، فلیکر، لینکدین، وردپرس، دیگ، اینتل، Pinterest و توییتر.

دوره های محبوب آموزش PHP

سطر عنوان آموزش امتیاز کاربران از 5 تعداد دانشجویان آخرین بروزرسانی

آموزش رایگان PHP پیشنهادهای رایگان