بایگانی دسته‌ی: رایتینگ آیلتس

تفسیر نمودار آیلتس : سوالات فرآیندی در آیلتس

سوالات فرآیندها در آیلتس

در این درس آموزش زبان انگلیسی در وبسایت ایزولرن با موضوع تفسیر نمودار آیلتس و بررسی سوالات فرآیندی یا process questions همراه شما کاربران عزیز هستیم. توجه: این آموزش بخشی از آموزش رایتینگ آیلتس تسک ۱ می باشد. در آموزش های قبلی با جزئیات کامل درباره ی رایتینگ آیلتس تسک ۱ با هم صحبت کردیم. […]

آموزش رایتینگ تسک ۱ آکادمیک

آموزش تسک 1 رایتینگ آیلتس آکادمیک

در رایتینگ آیلتس آکادمیک تسک ۱ شما می بایست ۱۵۰ کلمه راجبه داده های موجود مطلب بنویسید و زبان آموزانی که از قبل این مهارت را تمرین نکرده اند نمیتوانند نتایج خوبی در این زمینه کسب کنند.

موضوعات رایتینگ آیلتس

جدیدترین موضوعات رایتینگ آیلتس

در این بخش بروزترین و جامع ترین بانک موضوعات رایتینگ آیلتس را در دسته بندی ها و انواع مختلف می توانید مشاهده و دانلود کنید.

لغاتی که نمره آیلتس شما در رایتینگ را کاهش می دهند

لغاتی که نمره آیلتس را کاهش می دهند در رایتینگ

داوطلبان معمولا تمایل دارند با نشان دادن دامنه لغات خود نمره آیلتس خود را افزایش دهند اما باید بدانید که استفاده از برخی لغات ممنوع در آیلتس نمره شما را کاهش می دهد.

اشتباهات رایج در رایتینگ آیلتس تسک ۱

اشتباهات رایج در رایتینگ آیلتس تسک 1

دانستن اشتباهات رایج در رایتینگ کمک بزرگی به داوطلبان می کند که با عدم تکرار آن ها شانس بیشتری برای کسب نمره بالای شش داشته باشند . برای هر اشتباه توضیحات و راه کارهایی آمده است که در ادامه به تفصیل به آن ها می پردازیم.

تحلیل نمودار در آیلتس : نمودار های چندگانه

نمودارهای چندگانه یا multiple graphs در رایتینگ آیلتس آکادمیک تسک 1

یکی از سوالات رایج تحلیل نمودار در آیلتس آکادمیک تسک ۱ این است که در باره نمودارهای چندگانه یا multiple graphs بنویسید. در این آموزش روش این کار را به شما آموزش می دهیم.

ساختار پارگراف ها در آیلتس : بهترین روش پاراگراف بندی چگونه است؟

ساختار پاراگراف ها و پاراگراف بندی در رایتینگ آیلتس

در این درس اصول پاراگراف بندی و ساختار پاراگراف ها در رایتینگ آیلتس را فرا می گیرید تا بتوانید به خوبی نمره حداقل ۷ رایتینگ را کسب کنید.

لغات رایتینگ تسک ۱ آکادمیک درس اول

لغات ضروری تسک 1 آکادمیک

در این آموزش قصد داریم مهم ترین و کاربردی ترین لغات رایتینگ تسک ۱ آکادمیک و نحوه استفاده از آن ها را بررسی کنیم. توصیه می کنم این آموزش را حتما به طورر کامل بخوانید و نکات طلایی و ضروری ترین لغات رایتینگ تسک ۱ آکادمیک را از دست ندهید.

نقشه ها در رایتینگ تسک ۱ آیلتس آکادمیک

در این مقاله آموزشی میخواهیم به بررسی سوالاتی که در مورد نقشه ها در رایتینگ آیلتس تسک ۱ آکادمیک مطرح می شوند بپردازیم.

نحوه صحیح استفاده از کلمات مترادف (نکات مهم رایتینگ آیلتس)

نحوه صحیح استفاده از کلمات مترادف (نکات مهم رایتینگ آیلتس)

استفاده از کلمات مترادف در رایتینگ آیلتس تسک ۲ زمانی که می خواهید مدام و پی در پی از یک لغت استفاده نکنید مفید است اما مواردی پیش می آید که لغتی که شما به عنوان مترادف واژه ای خاص در نظر دارید گزینه مناسبی نیست و در اینجا انتخاب واژه مترادف مناسب بسیار مهم می شود.