آموزش اکسل

مدت زمان تقریبی آموزش ها:19 ساعت

دوره های کامل آموزش و یادگیری اکسل. در این مجموعه از آموزش ها که شامل بهترین و بروزترین آموزش های برنامه کاربردی اکسل می باشند شما مایکروسافت اکسل را از بهترین و حرفه ای ترین مدرسین آن فرا خواهید گرفت. مدرسین این دوره ها همگی خود دارای مدارک معتبر اکسل و آفیس بوده و در آموزش و تدریس اکسل و انتقال مفاهیم آن صاحب سبک می باشند.

آخرین بروزرسانی: 21:28::2018/10/06

مشاهده دوره های آموزش اکسل 

 نکته مهم! هیچ فیلم رایگان یا وب سایتی در سرتاسر اینترنت، نرم افزار اکسل را بصورت مدون و اصولی، به شما آموزش نمی دهد و آموزش های تصویری بصورت پراکنده و غیر منسجم هستند. سعی کنید از این دوره های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا اکسل را بدون نیاز به کلاس، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید!

اکسل یک برنامه صفحه گسترده در مایکروسافت آفیس است که اطلاعات را سازماندهی می کند. فرمول ها و جدول های قابل ایجاد در این برنامه به کسب و کارها کمک می کند و بینش بسیار خوبی را به شما در ارائه تحلیل ها می دهد در نتیجه آموزش اکسل و یادگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است

مایکروسافت اکسل یکی از  کاربردی ترین برنامه ها در تمام اوغات و موقعیت ها شغلی است. صدها میلیون نفر در سراسر جهان از مایکروسافت اکسل استفاده می کنند. شما می توانید از اکسل برای وارد کردن انواع داده  و انجام محاسبات مالی، ریاضی و یا آماری استفاده کنید. 

کارفرماها و شرکت ها در سراسر جهان مایکروسافت اکسل را به عنوان یکی از مهارت های مورد نیاز و اساسی برای هر استخدام جدیدی می دانند. مجموعه آموزشی ما به شما کمک می کند که کاربر قدرتمند اکسل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۳ شوید و همه چیز در مورد اکسل را به صورت اصولی فرا بگیرید.

مواردی نظیر توابع در اکسل و قالب بندی، PivotTables و داشبورد ها به صورت کامل در این مجموعه های آموزشی پوشش داده شده اند.

دوره های پرطرفدار اکسل

سطر عنوان آموزش امتیاز کاربران از 5 تعداد دانشجویان آخرین بروزرسانی
1 آموزش مهارت های اساسی در اکسل ۲۰۱۶ 5
5 97/7/14
2 فرمول ها و توابع پیشرفته در اکسل 2016 5
5 97/7/14
3 آموزش Pivot Tables در اکسل 2016 5
3 97/7/14
4 تکنیک های پیشرفته فرمت در اکسل 2016 5
1 97/07/14

آموزش های رایگان اکسل (Excel) پیشنهادهای رایگان