آموزش اکسل

مدت زمان تقریبی آموزش ها:19 ساعت

دوره های کامل آموزش و یادگیری اکسل. در این مجموعه از آموزش ها که شامل بهترین و بروزترین آموزش های برنامه کاربردی اکسل می باشند شما مایکروسافت اکسل را از بهترین و حرفه ای ترین مدرسین آن فرا خواهید گرفت. مدرسین این دوره ها همگی خود دارای مدارک معتبر اکسل و آفیس بوده و در آموزش و تدریس اکسل و انتقال مفاهیم آن صاحب سبک می باشند.

آخرین بروزرسانی: ۲۱:۲۸::۱۳۹۷/۰۷/۱۴

مشاهده دوره های آموزش اکسل 

 نکته مهم! هیچ فیلم رایگان یا وب سایتی در سرتاسر اینترنت، نرم افزار اکسل را بصورت مدون و اصولی، به شما آموزش نمی دهد و آموزش های تصویری بصورت پراکنده و غیر منسجم هستند. سعی کنید از این دوره های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا اکسل را بدون نیاز به کلاس، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید!

اکسل یک برنامه صفحه گسترده در مایکروسافت آفیس است که اطلاعات را سازماندهی می کند. فرمول ها و جدول های قابل ایجاد در این برنامه به کسب و کارها کمک می کند و بینش بسیار خوبی را به شما در ارائه تحلیل ها می دهد در نتیجه آموزش اکسل و یادگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است

مایکروسافت اکسل یکی از  کاربردی ترین برنامه ها در تمام اوغات و موقعیت ها شغلی است. صدها میلیون نفر در سراسر جهان از مایکروسافت اکسل استفاده می کنند. شما می توانید از اکسل برای وارد کردن انواع داده  و انجام محاسبات مالی، ریاضی و یا آماری استفاده کنید. 

کارفرماها و شرکت ها در سراسر جهان مایکروسافت اکسل را به عنوان یکی از مهارت های مورد نیاز و اساسی برای هر استخدام جدیدی می دانند. مجموعه آموزشی ما به شما کمک می کند که کاربر قدرتمند اکسل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۳ شوید و همه چیز در مورد اکسل را به صورت اصولی فرا بگیرید.

مواردی نظیر توابع در اکسل و قالب بندی، PivotTables و داشبورد ها به صورت کامل در این مجموعه های آموزشی پوشش داده شده اند.

 • 1

  آموزش مهارت های اساسی در اکسل 2016 جدید

  Excel 2016 Essential Training

  در این دوره آموزشی شما با محبوب ترین نرم افزار صفحات گسترده در دنیا آشنا می شوید. یاد می گیرید که به بهترین شکل داده ها را وارد کرده و ساماندهی کنید. با توابع ساده کار کنید و علاوه بر آن با چند صفحه کاری به طور هم زمان کار کنید. پاکسازی اطلاعات و سلولها، ساخت نمودارها و PivotTables را یاد می گیرید . درس های بعدی شامل مباحث خانواده ی IF های قدرتمند ، VLOOKUP، COUNTIF و ابزار های آنالیز جست و جو ، حل کردن و اتوماسیون فرایند ها با macros می باشد.

  • 85 درس
  • 8 ساعت 53 دقیقه
  • دوره مقدماتی
  آموزش با زیرنویس انگلیسی
 • 2

  فرمول ها و توابع پیشرفته در اکسل 2016 جدید

  Excel 2016: Advanced Formulas and Functions

  در این دوره آموزشی مدرس تعداد ۴۵۰ تا از مفید ترین فرمول ها و توابع در اکسل را شناسایی کرده و نشان می دهد که چگونه آنها را به بهترین نحو استفاده کنید. در این دوره با مرور توابع اساسی ( SUM , AVERAGE , MAX) و چند میانبر صفحه کلید مدرس  کار را شروع می کند و این شیوه باعث می شود کار شما با اکسل سرعت بیشتری بگیرد. سپس، چگونگی پیدا کردن و بازیابی داده ها را با توابع VLOOKUP و INDEX، محاسبه کل با توابع شمارش و آماری، استخراج داده ها با توابع متن و کار با تاریخ، زمان، آرایه، ریاضی و توابع اطلاعات را پوشش می دهد. در این دوره مثال ها و نمونه های عملی، مورد استفاده قرار می گیرند که این امر به راحتی به شما نحوه استفاده از قدرتمند ترین فرمول ها و توابع اکسل را می آموزد.

  • 79 درس
  • 6 ساعت 18 دقیقه
  • دوره پیشرفته
  آموزش با زیرنویس انگلیسی
 • 3

  تکنیک های پیشرفته فرمت در اکسل 2016 جدید

  Excel 2016: Advanced Formatting Techniques

  در این دوره شما راهنمایی های ساده و کاملی برای ساخت برگه های داده و اطلاعات به شکلی زیبا و خوانا در مایکروسافت اکسل ۲۰۱۶ دریافت می کنید. مدرس به شما نشان می دهد که چگونه با تاکید بر سلول های خاص با فونت ها، مرزها و رنگ؛ موقعیت محتویات سلول را تنظیم کنید داده های عددی را فرمت کنید و سبک ها و خوانایی را به برگه ها اضافه کنید. همچنین می توانید نحوه اضافه کردن تصاویر به برگه ها و تکنیک های اتوماسیون (از جمله قالب بندی شرطی) را بیاموزید که حتی بزرگترین مقدار داده ها را با این روش می توانید ویرایش نمایید.

   

  • 43 درس
  • 3 ساعت و 29 دقیقه
  • دوره پیشرفته
  آموزش با زیرنویس انگلیسی
 • 4

  آموزش مفهومی Pivot Tables در اکسل 2016 جدید

  Excel 2016 Pivot Tables in Depth

  این دوره در واقع ششمین دوره آموزشی از مسیر یادگیری اکسل است. در این دوره یاد می گیرید که چگونه با استفاده از PivotTables برای خلاصه کردن، مرتب سازی، شمارش و ترسیم نمودار داده های خود در مایکروسافت اکسل ۲۰۱۶ استفاده کنید. به خوبی خواهید دید که چگونه از قدرت PivotTables استفاده کنید در حالی که از پیچیدگی های آن به راحتی عبور می کنید. دراین دوره نحوه ساخت PivotTables از منابع داده مختلف به خوبی تدریس خواهد شد.

  • 57 درس
  • 3 ساعت و 42 دقیقه
  • دوره متوسط
  آموزش با زیرنویس انگلیسی

دوره های پرطرفدار اکسل

سطر عنوان آموزش امتیاز کاربران از 5 تعداد دانشجویان آخرین بروزرسانی
1 آموزش مهارت های اساسی در اکسل ۲۰۱۶ 5
5 97/7/14
2 فرمول ها و توابع پیشرفته در اکسل 2016 5
5 97/7/14
3 آموزش Pivot Tables در اکسل 2016 5
3 97/7/14
4 تکنیک های پیشرفته فرمت در اکسل 2016 5
1 97/07/14

آموزش های رایگان اکسل (Excel) پیشنهادهای رایگان

 • چگونه از اکسل استفاده کنیم: ۱۴ ترفند و ابزار مهم که همه باید بدانند(راهنمای کامل و سریع)

  چگونه از اکسل استفاده کنیم

  در این مقاله به بررسی ۱۴ ترفند و ابزار اساسی در اکسل می پردازیم.

  اگر کسی بگوید اکسل یک نرم افزار همه کاره است باید گفت که درست می گوید. کافی است که فرمول مورد نظر را وارد کنید، اکسل تمام کارهایی را که تا کنون به صورت دستی انجام می دادید را انجام می دهد. آیا نیاز دارید که اطلاعات دوبرگه را یکی کنید؟ اکسل این کار را برایتان انجام می دهد. آیا نیاز به استفاده از ریاضیات دارید؟ اکسل می تواند این کار را انجام دهد. آیا نیاز به ترکیب نمودن اطلاعات در سلول های چندگانه دارید؟ باز هم اکسل می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

  اگر در وضعیت کاری هستید که نیاز دارید انبوهی از اطلاعات را به صورت دستی آپدیت کنید و این کار را هم تاکنون انجام داده اید باید بگوییم که شما هنوز از یک قابلیت اساسی اکسل که می تواند این کار را به صورت خودکار انجام دهد، آگاه نیستید. به جای ساعت ها داده کاوی شما می توانید …