افراد مختلف به احتمال زیاد حداقل یکبار (بعضی شاید چندین بار) در طول زندگی خود تلاش کرده اند بر یک زبان خارجی – و در بیشتر اوقات زبان انگلیسی- مسلط شوند و گاهاً هزینه های زیادی هم کرده اند اما در آخر تعداد کمی از این افراد موفق شده اند که واقعا انگلیسی را یاد بگیرند و بتوانند از آن در زندگی روزمره خود به خوبی استفاده کنند و مابقی آنها شکست خورده اند.

ما اینجا هستیم تا به افراد کمک کنیم که زبان انگلیسی را به گونه ای یاد بگیرند که نه تنها مشکلات روزمره شان حل شود بلکه در ادامه قادر باشند در آزمون های استاندارد مانند آیلتس، تافل، GRE، MSRT و … نیز نمرات خوبی کسب کنند.

ارزش هایی که تیم ما به آنها ایمان دارد به ما انگیزه می دهند.

این ارزش ها نه تنها هویت ما را مشخص می کنند، بلکه به ما کمک می کنند تا کاربران خود را به موفقیت برسانیم.

 

اعضای تیم ایزلرن

آریوبرزن یوسفی
Founder / CEO Leadership & Strategic Planning

آریوبرزن یوسفی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد. زمینه کاری و پژوهشی او فیزیک نظری و کیهانشناسی است و علاقه خاصی به ریاضیات و مباحث نظری دارد. او در حال حاضر علاوه بر فیزیک در زمینه های هک رشد، بهینه سازی برای موتور های جستجو و دیجیتال مارکتینگ نیز فعال می باشد.

دکتر علی عرب مفرد
IZOLEARN POSITION : Faculty Member , Department of English

Ali Arabmofrad received his PhD in TEFL from University of Tehran, Iran in 2014. He is currently an Assistant Professor at Golestan University in Gorgan, Iran. His area of interest includes psycholinguistics, pragmatics and first language acquisition. He has published a number of articles both in national and international journals and has given lectures in a number of local and international conferences.

محمد معتمدی
IZOLEARN POSITION: HEAD,DEPARTMENT OF English

محمد معتمدی کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی است. او دانش آموخته برتر و عضو بنیاد ملی نخبگان می باشد. محمد معتمدی تاکنون دوره های موفق متعددی در زمینه آیلتس، تافل، مقاله نویسی و مکالمه فشرده انگلیسی برگزار نموده است. وی هم اکنون مدرس دانشگاه سراسری و کلاس های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی می باشد. 

الهام عیار
IZOLEARN POSITION : Faculty Member , Department of English

الهام عیّار کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی می باشد. او سابقه ۴ سال تدریس در موسسات معتبر زبان انگلیسی را دارد. الهام عیّار در حال حاضر به تدریس دوره های مختلف زبان انگلیسی(از مبتدی تا پیشرفته) به صورت آنلاین و همچنین در آموزشگاه های معتبر شهر تهران مشغول است.

سمانه خدمتگزاری

سمانه خدمتگزاری
IZOLEARN POSITION : Faculty Member , Department of English

سمانه خدمتگزاری کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی و مدرس زبان و مشاور تحصیلی با بیش از ۵ سال سابقه تدریس در آموزشگاه ها و مدارس و کلاس های خصوصی زبان است. او هم اکنون عضو دپارتمان زبان انگلیسی ایزولرن می باشد.

حنانه همتی
IZOLEARN POSITION : Faculty Member , Department of English

حنانه همتی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی است. او مدرس دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی(از سطح مبتدی تا پیشرفته) می باشد. حنانه همتی از سال ۱۳۹۵ مشغول به تدریس دروس مختلف زبان انگلیسی در آموزشگاه ها و موسسات معتبر می باشد. 

لیدا داوودی
IZOLEARN POSITION : Faculty Member , Department of English

لیدا داوودی کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی می باشد. او از سال ۹۲ به تدریس و آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف (از مقدماتی تا پیشرفته) برای رده های سنی نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه های معتبر، مشغول بوده است.

آیا می خواهی با ما در ارتباط باشی؟

فقط کافی است ایمیلت را وارد کنی، ما دوست خوبی برایت خواهیم بود.

لطفا کمی صبر کنید

از اینکه تیم ایزلرن رو به عنوان دوست خودت انتخاب کردی خیلی خوشحالیم. 

امیدواریم در این دوستی بتونیم بهت کمک کنیم و تو رو به هدفت برسونیم.

ما کلی آموزش رایگان روزانه تولید می کنیم، اگه دوست داری بعضی از اونا رو الان میتونی از لینکای زیر ببینی:

آموزش زبان انگلیسی

آموزش های آزمون آیلتس