آموزش فتوشاپ

مدت زمان تقریبی آموزش ها:49 ساعت

دوره های یادگیری و آموزش فتوشاپ از بهترین مدرسین روز دنیا را مشاهده کنید و مهارت های ویرایش عکس، روتوش، اصلاح رنگ ها و … را در تمامی سطوح بیاموزید. در این دوره ها مفاهیمی همچون اَشکال در فتوشاپ و لایه ها، چگونگی روتوش تصاویر و خیلی چیزهای دیگر را خواهید آموخت.

آخرین بروزرسانی: 15:37::2018/10/06

مشاهده دوره های آموزش فتوشاپ 

نکته مهم! هیچ فیلم رایگان یا وب سایتی در سرتاسر اینترنت، نرم افزار فتوشاپ را بصورت مدون و اصولی، به شما آموزش نمی دهد و آموزش های تصویری بصورت پراکنده و غیر منسجم هستند. سعی کنید از این دوره های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا فتوشاپ را بدون نیاز به کلاس، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید!

دسته های مرتبط با این آموزش : طراحی، فیلم و عکس، ابزارهای طراحی، طراحی گرافیک

امروزه آموزش فتوشاپ از اهمیت بسیار بالایی برخوردا شده است و علت آن هم این است که این نرم افزار  یک ویرایشگر گرافیکی مهم و کاربردی برای ویرایش تصاویر می باشد.

این ابزار همچنین توسط عکاسانِ آماتور و حرفه ای نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار کاربرد زیادی در ویرایش تصاویر دیجیتالی با فرمت های RAW، jpeg، png و بسیاری از فرمت های دیگر دارد.

در واقع نرم افزار فتوشاپ مورد علاقه بسیاری از هنرمندان و دانش آموزان و دانشجویان است. اینکه شما یک عکاس باشید یا یک طراح و یا یک فرد خلاق فتوشاپ کاربردهای زیادی می تواند برای شما داشته باشد. به همین علت در ادامه می توانید بهترین دوره های آموزش نرم افزار فتوشاپ را از مقدماتی تا حرفه ای مشاهده کنید.

دوره های موجود در این صفحه دارای سطوح متنوع از مقدماتی تا فوق حرفه ای هستند.

علاوه بر این شما در بخش سوم این صفحه می توانید به آموزش های کاملا رایگان فتوشاپ نیز دسترسی داشته باشید.

 

جدول دوره های محبوب آموزش فتوشاپ

سطر عنوان آموزش امتیاز کاربران از 5 تعداد دانشجویان آخرین بروزرسانی
1 آموزش کامل و گام به گام فتوشاپ 2018 (مقدماتی) 5
6 97/6/30
2 آموزش پیشرفته فتوشاپ ۲۰۱۸ 5
3 97/6/30
3 آموزش حرفه ای فتوشاپ ۲۰۱۸ 5
2 97/6/30

آخرین آموزش های رایگان فتوشاپ(photoshop) پیشنهادهای رایگان