طراحی گرافیک

مدت زمان تقریبی آموزش ها:34 ساعت

طراحان گرافیک مفاهیم بصری ای را ایجاد می کنند که الهام بخش، حاوی پیام و در پاره ای از موارد انقلابی است. استفاده از ابزارهای پیشرو و بروز در صنعت، برای ساختن پروژه های طراحی نوآورانه و خلاقانه و کسب مهارتهای استفاده از آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. در دوره های آموزشی موجود در این بخش شما می توانید به روز ترین دوره ها را برای کسب مهارت های لازم در زمینه طراحی خوب و عالی گرافیکی مشاهده نمایید.

آخرین بروزرسانی: 19:46::2018/09/11

طراحی گرافیک

 

دوره های طراحی گرافیک 

طراحی گرافیک فرایند ارتباط تصویری و بصری و حل مسئله از طریق استفاده از تایپوگرافی، عکاسی و تصویرسازی است.

این رشته به عنوان یک زیر مجموعه از طراحی بصری و ارتباطی محسوب می شود، اما گاهی اوقات اصطلاح “طراحی گرافیک” به صورت مترادف با سایر مفاهیم نیز استفاده می شود.

طراحان گرافیک نمادها، تصاویر و متون را ایجاد و با هم ترکیب می کنند تا نمایش بصری و زیبایی از ایده ها و پیام ها را شکل دهند و به مخاطبین خود منتقل کنند. آنها از تایپوگرافی، هنرهای تجسمی و تکنیک های صفحه بندی برای ایجاد ترکیب های بصری استفاده می کنند.

معمولا استفاده های رایجی از مفهوم طراحی و گرافیک در زمینه های مختلف صورت می گیرد که از آن جمله می توان به طراحی های مورد نیاز  شرکت ها (لوگو و نام تجاری)، طراحی سرمقاله ها (مجلات، روزنامه ها و کتاب ها)، طراحی راه ها، طراحی محیط پیرامونی، تبلیغات، طراحی وب، طراحی ارتباطی، طراحی بسته بندی محصول و نشانه های تجاری اشاره کرد.

قطعا به عنوان یک طراح گرافیک، ابزارها و تکنیک های بسیاری وجود دارد که می خواهید بر آنها مسلط بشوید.

بسته به اینکه از Illustrator، InDesign، Photoshop، و یا نرم افزار دیگر و یا حتی قلم و کاغذ سنتی استفاده می کنید، در ایزلرن دوره ها و آموزش هایی داریم که به شما کمک می کند تا مهارت ها ی خود را گسترش دهید.

موضوعات مرتبط: فتوشاپ

سطر عنوان آموزش امتیاز کاربران از 5 تعداد دانشجویان آخرین بروزرسانی

پیشنهادهای رایگان